Umowy w obrocie gospodarczym

Oferujemy profesjonalną pomoc w opracowaniu najkorzystniejszych z punktu widzenia interesu klienta umów. Konstruujemy postanowienia kontraktów, które zapewniają prawne i gospodarcze bezpieczeństwo. Nasze umowy dają pewność bezpieczeństwa finansowego Klienta. Na rynku obsługi umów handlowych posiadamy bogate doświadczenie rynkowe i procesowe, co w konsekwencji pozwala na uzyskanie rozwiązania najlepszego z możliwych.

Proponujemy negocjowanie rozmaitych umów potrzebnych dla sfinalizowania zaplanowanej współpracy gospodarczej przy uwzględnieniu indywidualnego i najkorzystniejszego interesu finansowego oraz biznesowego Klienta. Proponowane rozwiązania bazują na celu Klienta oraz biorą pod uwagę wymogi i realia rozwiązań prawych, tak żeby uzyskać pewność i bezpieczeństwo.

Doradzamy w każdym aspekcie związanym z etapem zawarcia, wykonania czy bezpiecznego zakończenia kontraktów cywilnoprawnych. Opiniujemy umowy a także dochodzimy roszczeń powstałych w związku z realizacją lub uchyleniem się od wykonania kontraktu.

Nasza pomoc odnosi się do rynku krajowego oraz unijnego. Zawsze uwzględniamy konieczność eliminacji ryzyka podatkowego.