Radca prawny Anna Gadomska-Orłowska

Partner

  • Radca prawny Anna Gadomska-Orłowska specjalizuje się w prawie bankowym, spółdzielczym, ubezpieczeniowym, gospodarczym i cywilnym. Prowadziła audyty prawne wielu spółek handlowych oraz spółdzielni, dokonywała przekształceń podmiotów gospodarczych. Posiada wieloletnie doświadczenie w bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych w tym banków i ubezpieczycieli. Na stałe współpracuje z Rzecznikiem Ubezpieczonych w Warszawie, jako specjalistka w dziedzinie kontraktów zawieranych przez zakłady ubezpieczeń z klientami oraz opiniuje prawidłowość procedur zakładów ubezpieczeń w zakresie likwidacji szkód. Posiada bardzo duże doświadczenie w reprezentowaniu klientów przed sądami powszechnymi w sprawach gospodarczych.
  • Ukończyła aplikację sądową w okręgu Sądu Okręgowego w Gdańsku. Po uzyskaniu tytułu radcy prawnego współpracowała z Kancelarią Prawną Chałas i Współnicy w Warszawie, kierując departamentem korporacyjnym i bankowym.
  • W Kancelarii Florczak Keller i Wspólnicy sp.j. zajmuje się przede wszystkim prawem spółdzielczym, ubezpieczeniowym, korporacyjnym i handlowym. Jest autorką wielu opinii i analiz prawnych w tym zakresie. Doprowadziła do wielu wygranych reprezentując klientów Kancelarii przed sądami powszechnymi.

Dodaj komentarz