Radca prawny Anna Gadomska-Orłowska

 

  • specjalizuje się w prawie bankowym, spółdzielczym, ubezpieczeniowym, gospodarczym i cywilnym. Prowadziła audyty prawne wielu spółek handlowych oraz spółdzielni, dokonywała przekształceń podmiotów gospodarczych.
  • posiada wieloletnie doświadczenie w bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych w tym banków i ubezpieczycieli. Na stałe współpracuje z Rzecznikiem Ubezpieczonych w Warszawie, jako specjalistka w dziedzinie kontraktów zawieranych przez zakłady ubezpieczeń z klientami oraz opiniuje prawidłowość procedur zakładów ubezpieczeń w zakresie likwidacji szkód. Posiada bardzo duże doświadczenie w reprezentowaniu klientów przed sądami powszechnymi w sprawach gospodarczych.
  • ukończyła aplikację sądową w okręgu Sądu Okręgowego w Gdańsku. Po uzyskaniu tytułu radcy prawnego współpracowała z Kancelarią Prawną Chałas i Współnicy w Warszawie, kierując departamentem korporacyjnym i bankowym.
  • w Kancelarii K. Keller zajmuje się przede wszystkim prawem spółdzielczym, ubezpieczeniowym, korporacyjnym i handlowym. Jest autorką wielu opinii i analiz prawnych w tym zakresie. Doprowadziła do wielu wygranych reprezentując klientów Kancelarii przed sądami powszechnymi.

Dodaj komentarz